13 maart, 2018
Koffie & winkelen in Harderwijk bij Brand Store No.7 Goodies by Tamara
Een winkel waar het werk van talentvolle (startende) ondernemers samenkomt, is No.7. Wat een leuke stek! Naast heel veel moois voor in huis drink je hier lekkere koffie, meld je je aan voor workshops én neus je tussen ecofabulous spullen. Binnenkort winkelen in Harderwijk? Hop hier even naar binnen!
Een kraakvloer en veel wit
Bij binnenkomst hoor je meteen de vloer onder je voeten kraken: No.7 zit in een oud pand vol oude details en een mooie, doorleefde look (houden we van). De look & feel van deze leuke shop is wit, heel veel wit.
Op de eerste verdieping kun je los op spulletjes voor in huis én kan je genieten van een kop koffie en ‘gezond lekkers’. Via de trap loop je naar de vide waar nog meer spullen pronken zoals een mini kuipstoel, kussens, banken en andere toffe accessoires voor in huis. Zeer verleidelijk dus om eens te winkelen in Harderwijk.
Ecofabulous
Wat fijn is om te weten, is dat No.7 eco-vriendelijk is: vrijwel alle artikelen die ze verkopen, hebben een duurzame achtergrond. Alles is zorgvuldig geselecteerd en gemaakt van pure en natuurlijke materialen zoals hout, wol, linnen, katoen en kasjmier. Vooral dat laatste is o zo zacht. Het aanbod is vaak handgemaakt zodat je altijd iets bijzonders shopt hier.
Je vindt hier naast mode en handgemaakte cadeaus ook woonaccessoires, verlichting, meubelstukken en sieraden. Van kunst en chocolade tot aan handlettering en koffie. En goed om te weten: bij No.7 kun je ook terecht voor workshops. Zo kan het zomaar eens voorkomen dat je hier uuuuuren blijft plakken. Vinden wij geen straf.
Binnenkort ook winkelen in Harderwijk?
En goed om te weten: bij No.7 kun je ook terecht voor workshops. Zo kan het zomaar eens voorkomen dat je hier uuuuuren blijft plakken. Vinden wij geen straf. No.7 vind je op de Hondegatstraat 11-13 in Harderwijk.
Naast winkelen in Harderwijk zijn deze steden ook leuk:
- Gezond snacken in Amersfoort bij SEM
- Uit eten in Amersfoort bij Hoog Vuur
- Eten, slapen en winkelen in Utrecht bij Daen’s
Tekst: Lisa Post
Fotografie: Elise van den Arend